baneris.gif
Kermi X2 Spausdinti El. paštas
Kermi X2 Radiatoriai taupantys energiją
 
x2.jpgŠiais laikais, pastoviai kylant energijos resursų kainai, esame priversti galvoti kaip ir kokiomis priemonėmis taupyti energija. Su ThermX2 radiatoriais dabar mes galime efektyviai ir taupiai naudoti brangią šilumą. Tai vienintelė pasaulyje ir patentuota.Dauguma kalba apie tai kaip svarbu naudoti ekonomiškus šildymo katilus, atsinaujinančius energijos šaltinius, tačiau tai yra tik dalis visos tiesos apie energijos taupymą.

X2 technologija. Kokia prasmė iš geriausio variklio automobilyje, jei jis negalės savo galios tinkamai perduoti į ratus. Šis pavyzdys labai artimas ir šildymo technikai. Net ir pati ekonomiškiausia šildymo sistema galės veikti efektyviai tik tada, jei radiatoriai atitiks tas charakteristikas. Kitu atveju, sutaupę brangią šilumos energiją ją gamindami, išeikvosime veltui ją naudodami.

 Unikali užpatentuota X2 technologija tiesiog naujas standartas plokščiūjų radiatorių srityje. Radiatorių įšilimo laikas 25% trumpesnis, iki 100% didesnė spinduliavimo galia ir didesnio energetinio našumo dėka sutaupoma iki 11% energijos. Todėl ThermX2 puikiai dera energiją taupančiose sistemose ir kartu galima pasiekti didžiausią efektą. x21.jpg

Įprastų plokščiųjų radiatorių plokštės sujungtos lygiagrečiai, taip kad šilumos srautas per jas teka vienu metu, tuo tarpu Therm X2 veikia visiškai nauju, unikaliu principu, būtent nuoseklaus šilumos srauto tekėjimo principu. Priekinė plokštė sujungta su galine taip, kad šilumos srautas iš padavimo vamzdžio nukreipiamas iš karto į ją. Įprastu naudojimo režimu priekinės plokštės galingumo užtenka, t.y. galinė plokštė praktiškai neįšyla ir naudojama tik prireikus didesnės šildymo galios. Dėl geresnių konvekcinių savybių patalpa greitai sušyla.

x22.jpgx23.jpg


Rezultatas:
energijos taupymas iki 11% lyginant su įprastais radiatoriais;
iki 25 % trumpesnis įšilimo laikas;
iki 100 % didesnė spinduliavimo galia.