baneris.gif
Kieto kuro
   hercules.jpg       (Čekija) Viadrus gamina ketinius šildymo katilus. Ši žaliava yra ne tik efektyvi, bet ir ilgaamžė, patikima. Viadrus katilai skirti gyvenamųjų namų ir kitų didesnių pastatų šildymui. Kuras - koksas, akmens anglis, malkos.
     (Čekija) Firma "VIMAR", gaminanti dujų generacijos principu veikiančius  ekologiškus kieto kuro katilus "VIGAS", įkurta 1993 m. Pirmiausia buvo pradeti gaminti "VIGAS 25" katilai. Šiuo metu firma gamina šiluminius kieto kuro (deginti medieną) katilus "VIGAS 25, 40, 60, 80", kombinuotus katilus medienai ir anglims deginti "VIGAS UD 29" .
      (Čekija)  Čekų firma ATMOS yra viena iš stambiausių katilų, kūrenamų anglimis ir mediena gamintojų Europoje. Eksportuoja savo produkciją į 14 šalių. Asortimente dujų generatoriniai katilai medienai nuo 14 iki 100 kW, anglims ir medienai nuo 18 iki 80 kW.
     (Lietuva) Kalvis gamina buitinius 10-70 kW kieto kuro katilus skirtus buitinių, administracinių, visuomeninių ar nedidelių gamybinių 50-900 m2 dydžio patalpų apšildymui. Naudojamas kuras: malkos, medienos atliekos, akmens anglis, pjuvenų ir durpių briketai. Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.
   (Čekija) Ketiniai sekcijiniai kieto kuro katilai.
   
sime.jpg   (Italija) Ketiniai sekcijiniai kieto kuro katilai. Ketiniai „SOLIDE“ katilai – tai teisingas šiuolaikinių energetikos problemų sprendimas, nes juose galima kūrenti medieną ir anglį. Šios serijos katilai yra tikrinami ir jų kokybė kontroliuojama taip pat, kaip ir visų kitų SIME gamybos ketinių katilų. Degimo kameros forma ir matmenys leidžia gauti didelį našumą ir degimą be šlako.